Konkurs „Piłkarskie Emocje” SPAR

14 czerwca w sklepach sieci SPAR rozpoczął się konkurs pod hasłem „Piłkarskie emocje”, w ramach którego klienci sklepów mogą wygrać atrakcyjne nagrody związane z mundialem w Rosji.

Sieć sklepów SPAR Polska w związku z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej w Rosji ogłosiła konkurs „Piłkarskie Emocje” dla klientów sieci. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy kupić minimum 2 z 10 konkursowych produktów zamieszczonych w jednej z trzech gazetek z wkładkami „Piłkarskie Emocje” oraz wypełnić specjalny formularz znajdujący się na stronie www.pilkarskieemocjespar.pl lub w każdym stacjonarnym sklepie SPAR. Autorzy najciekawszych haseł wpisanych na formularzach konkursowych otrzymają m.in. telewizory Samsung 50’, konsole Playstation 4 Slim, gry FIFA 2018 czy piłki Adidas. Konkurs wsparty jest szeroko zakrojoną kampanią komunikacyjną. Warunkiem otrzymania nagrody jest zachowanie paragonu.

Konkursem „Piłkarskie Emocje” SPAR rozgrzeje kibiców piłki nożnej
Konkursem „Piłkarskie Emocje” SPAR rozgrzeje kibiców piłki nożnej

Konkurs „Piłkarskie Emocje” trwa od 14.06 do 22.07.2018 r. Termin nadsyłania formularzy zgłoszeniowych upływa wraz z końcem konkursu.

Leave a Comment