nagrody za konkursy

Udział w jakimkolwiek konkursie wiąże się z ogromnymi emocjami. Każdy uczestnik liczy na wygraną, która przyniesie określoną korzyść w postaci nagrody. W zależności od specyfiki, najczęściej są to nagrody rzeczowe oraz pieniądze. Dobrze jednak, żeby poza nimi, obdarować zwycięzców również w wymiarze symbolicznym, ofiarowując pamiątkę, która już zawsze będzie przypominała o wygranej. Jakiego rodzaju przedmioty sprawdzą się tu najlepiej?

Zdrowa rywalizacja i współzawodnictwo

Ilość konkursów, w których obecnie można wziąć udział jest naprawdę ogromna. I z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Obok typowych loterii, które nie wymagają żadnych dodatkowych umiejętności – a raczej szczęścia – często pojawiają się konkursy na zasadzie współzawodnictwa, gdzie należy popisać się swoją wiedzą, zdolnościami oraz kreatywnością. Branie udziału w takiej rywalizacji stanowi ciekawą odmianę od codzienności, a także wzmacnia siłę charakteru. Zdrowe współzawodnictwo doda też wiary we własne siły oraz pomoże zbudować pewność siebie. Nie ma więc wątpliwości, że każdy chociaż raz powinien spróbować swoich sił w konkursie i przekonać się osobiście, z jakimi emocjami się to wiąże. Dodatkowym bonusem są oczywiście różnego rodzaju nagrody. Gratyfikacja finansowa, wycieczki, samochody, rowery i wiele innych cennych rzeczy – to wszystko można wygrać biorąc udział w konkursie. Dobrze, żeby został po tym też jakiś ślad, czemu służą specjalne pamiątki, będące jednocześnie dowodem zwycięstwa.

Pamiątki, które zostaną już na lata

Najczęstszymi pamiątkami dla uczestników konkursów są dyplomy. Można oprawić je samodzielnie w ramkę i powiesić na ścianie lub po prostu schować do szafki. Nie da się jednak ukryć, że nie są one tak efektowne jak puchary. Są one w końcu obowiązkowym elementem każdych profesjonalnych zawodów sportowych, a moment wręczenia pucharu jest chyba najbardziej wzruszający. Budzą one więc jednoznaczne skojarzenia z prestiżem i luksusem. Dla organizatorów ma to ogromne znaczenie pod względem budowania odpowiedniego wizerunku danego konkursu. Świadomość możliwości zdobycia pucharu, uczestnikom, doda z kolei skrzydeł, do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Puchar świadczy o powadze konkursu i będzie stanowił bardzo miły akcent podczas wręczania nagród. Takie prawdziwe, niezwykle atrakcyjne puchary można kupić w sklepie Decathlon. Są wprost idealne do uhonorowania zwycięzców wszelkich konkursów – nie tylko tych sportowych.

Radość nie tylko z nagrody

Puchar stanowi materialny dowód zwycięstwa, a już sam jego widok napawa dumą. Jest więc zupełnie naturalne, że takie pamiątki stawia się w widocznych miejscach oraz chwali się nimi przed znajomymi. I właśnie dlatego, powinien on wyglądać odpowiednio efektownie. Te, które posiada w swojej ofercie Decathon posiadają różne kształty, wielkości i kolory – łatwo więc można dostosować je do potrzeb i charakteru konkursu. Są też tam dostępne całe zestawy, co będzie nieodzowne, jeśli chce się uhonorować również osoby, które zajęły 2 i 3 miejsce. Złote, srebrne oraz z ciekawymi detalami – trofea przyciągną uwagę innych i będą stanowiły znakomity element dekoracyjny. Takie nagrody potęgują radość i z pewnością są warte wszelkich wysiłków, a tak naprawdę – często cieszą bardziej niż główna nagroda.

Leave a Comment