Perfumy Kenzo - dla kogo będą najlepsze?

Podobnie jak marki modowe produkują ubrania, kierując się we wszystkich kolekcjach określonym nurtem, tak i firmy perfumeryjne tworzą swoje zapachy, nadając im konkretnych, wyróżniających je cech. Nie inaczej jest z Kenzo – to oryginalne, doskonale znane na całym świecie perfumy o niepodrabialnym charakterze. Dla kogo zostały stworzone?

Perfumy dla kobiet i mężczyzn

Wśród perfum Kenzo znajdują się zarówno wersje dla Niej, jak i dla Niego. Nie będziesz mieć zatem problemów ze znalezieniem na półce drogerii swojego ulubionego zapachu i kupieniem czegoś, co najchętniej czułabyś na swoim mężczyźnie. A jakie osoby najczęściej wybierają tę firmę?

Jak pachnie Kenzo?

Zapachy tej marki tworzone są na bazie wysokojakościowych składników, które stopniowo ulatniają cząsteczki zapachowe, odkrywając po kolei nuty głowy, serca i głębi. Nie należą one do tanich, ale w przypadku perfum to ogromna zaleta – nawet niewielki flakonik wystarcza na długo, bo potrzeba zaledwie kropli, by uświetniły one Twoją stylizację i dawały się poczuć z daleka. Zazwyczaj w zapachach tej marki wykorzystywane są aromaty charakterystyczne – kwiatowe, orientalne, piżmowe. Zdecydowanie dają się one zapamiętać i tworzą unikalne kompozycje, które łatwo odróżnić od innych marek.

Dla kobiet w jakim wieku Kenzo to dobry wybór?

Nie da się ukryć, że to zapachy bardzo charakterystyczne, niepodrabialne i dosyć ciężkie – co jest zasługą wyrazistych orientalnych nut. Tym samym najchętniej wybierają je kobiety dojrzałe, które preferują mocniejsze akcenty zapachowe wokół siebie, ale też chcą roztaczać aurę pewności siebie, zdecydowania i wyrazistości. Wiele kobiet decyduje się na Kenzo w okresie jesienno-zimowym – cięższe, słodsze zapachy dużo lepiej prezentują się na skórze w chłodne dni, ponieważ niska temperatura sprawia, że ich nuty nie są tak mocno podbijane, a przez to zapach jest lepiej wyczuwalny, gdy złożony jest z intensywniej pachnących cząsteczek.

Dla kobiet o jakiej osobowości i stylu życia są one odpowiednie?

Wybierając perfumy, warto też zwrócić uwagę na to, jaki tryb życia się prowadzi i jakie wrażenie chce się osiągać na innych, pachnąc dokładnie w taki sposób. Cięższe, egzotyczne nuty to dobry wybór dla kobiet świadomych, pewnych siebie – na przykład dla bizneswoman żyjącej na własnych zasadach. W odróżnieniu od lekkich, orzeźwiających nut, perfumy słodsze i mocniejsze dają wrażenie twardego stąpania po ziemi i roztaczają aurę świadomości własnych mocnych i słabych stron. Stąd też najczęściej Kenzo można wyczuć u pań prowadzących intensywny tryb życia, zapracowanych, robiących karierę i potrzebujących perfum, które będą pachniały od rana do wieczora.

Leave a Comment